Yumurta Sünger

Yumurta Sünger
Mükemmel ses yutma özelliği sayesinde ortamdaki sesin, dengeli biçimde emilmesini sağlar. Küf tutmaz nemden etkilenmez. Ortamdaki akustiği sağlayarak yankılanmayı engeller. Yumurta kolisi tipinde üretilmesinden dolayı bu adı almaktadır. Akustik yumurta süngerler, yüksek performanslı profesyonel ses yalıtım malzemesidir…… Alev Almaz Özellik ( Yanmazlık B1 ) formu kazandırılmaktadır. Stoklarımızda 4 cm Akustik Yanmaz Yumurta Sünger Bulunmaktadır. ( Standart 4 Cm 60-70 m³/Kg Yoğunluk ) Akustik Ses Yalıtım Süngeri’nden her renk üretmekteyiz, sipariş min. 50 M².
yumurta-sunger-2
Ses Yalıtımı Nedir ? Ses yalıtımı sesin olumsuz etkilerini en aza indirmek amacıyla yapılan yalıtım türüdür. Sesin ortamdaki yayılmasını kontrol altına almak, ses yalıtımındaki en önemli amaçtır. Ses bir ortamda yayılırken önüne bir engel çıktığı zaman, diğer fiziksel olaylar gibi davranır. Yani sesin bir bölümü çarparak geri yansır. Akustik Yankı Eko Yapar Akustik Yumurta Sünger İçerdeki sesi apsorve eder ve anında ses yutum ve emişi sağlayarak sesi yalıtım yapar. Kısaca Akustik Düzenlemesi Saglar .

Kullanım Alanları

Tiyatro salonları, konser salonları, sinema salonları, otel lobileri, camiler, kiliseler, uçak ve otobüs terminalleri, tren istasyonları, metro ve tren vagonları, metro istasyonları, yat ve gemi salonları , müzik kayıt stüdyoları, eğlence merkezleri, disko, oteller, barlar, gece kulüpleri, büyük restoranlar, lokantalar, kütüphaneler, dershaneler, kongre merkezleri, düğün salonları, büyük alışveriş merkezleri, otel toplantı salonları, idari binalar, açık ofisler, spor salonları, kapalı yüzme havuzları, atış poligonları, çok amaçlı salonlar, kuaför salonları, telsiz odaları, radyo odaları, ses kayıt stüdyoları, TV stüdyoları, film setleri, üniversite anfileri, mahkeme ve duruşma salonlarında kullanılır.
yumurta-sunger-5
Yanmaz Yumurta Süngerleri Ses Yalıtımına İhtiyac Duyduğunuz Tüm Alanlarda Güvenle Kullanabilirsiniz.

 

Akustik Yumurta Sünger Uygulaması 1;
yumurta-sunger-8

Akustik Yumurta Sünger Uygulaması 2;
yumurta-sunger-9

Akustik Yumurta Sünger Uygulaması 3;
yumurta-sunger-10

Akustik Yumurta Sünger Uygulaması 4;
yumurta-ses-yalitim-sungeri-6

 

 

Yumurta Sünger Siparişleriniz İçin İletişim : 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72