Ses Yalıtımlı Camlar

Ses Yalıtımlı Camlar: Ev veya ofislerimizin lokasyon seçimlerinde hemen herkesin dileği sessiz ve huzur içerisinde bir yer olmasıdır. Ancak bu dilek ne yazıkki özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar için çok da rahat ulaşılabilen bir dilek olamamaktadır. Şehir trafiği, korna sesleri, uçak sesleri vb. gibi gürültüler insan psikolojisi için hem çalışma hayatında hem özel hayatta pek istenen sesler değildir. Bir mucize niteliğinde diyebileceğimiz ses yalıtımlı akustik lamine cam sayesinde ses yalıtımında müthiş sonuçlar sağlanmıştır.

Ses yalıtımlı akustik lamine cam (gürültü kontrol camı) ile ses yalıtımı yapılabilmektedir. Laminasyon da 0,76 mm ya da 1,14 mm kalınlıklı “Akustik PVB” kullanılarak gürültü kontrol camı üretilmektedir. Gürültü kontrol camları ile , “dıştaki” ile “içteki” gürültü düzeyleri arasında 3-4 kat fark yaratmak mümkündür. 44 desibel gürültü yalıtımı sağlayabilen kombinasyonlar oluşturulabilmektedir. Bu uygulama özellikle cam bölme ofisler için son derece kullanışlıdır.

Ayrıca otoyol kenarında veya şehir merkezinde gürültüden etkilendiğiniz yerlerde huzurlu bir yaşam alanı yaratmak istediğinizde sizin için en uygun çözümlerden biridir.

Ses Yalıtımlı Camlar ve Görselleri:

ses-yalitim-camlari-4

ses-yalitim-camlari-3