Akustik Labirent Sünger

Akustik Labirent Sünger: Piramit ve yumurta formatlı süngerlerden ve akustik kumaştan daha estetik ve kaliteli bir ses yalıtımı sağlayan bu yeni ürün Jeneratör Odası gibi gürültünün en çok yaşandığı yerderde kullanılan bir üründür. %90’a varan bir yalıtım sağlamaktadır. Böyle bir yalıtım çok pahalı olmasına rağmen labirent süngerler daha uygundur.
akustik-labirent-sunger

Teknik Bilgi

Ses Yalıtım Malzemeleri Kalınlık Ve Ebatları standart olarak 3 çeşit farklı kalınlıkta ürünü vardır. Bunlar 1cm, 2,5cm ve 5cm kalınlıktadır. Genişlikleri uygulama kolaylıgı sebebiyle 50cm X 100cm olarak üretilmektedir. Farklı projelerde farklı ebatlarda üretim yapmaktayız max ebatlar 100cm genişlik 200cm uzunluktur. Kalınlık ise istenilen ölçülerde yapılmaktadır.
akustik-labirent-sunger-2

A Kalite ses akustiği şık tasarımı ile dikkat çekiyor.. yanmaz özelliği mevcut olup sertifikalı üründür. Ayrıca bariyerli akustik yanmaz süngerler ile % 80 e varan ses izoalsyonu ve mekan akustiği sağlanabilmektedir.
Başlıca Kullanım Alanları arasında Jeneratör odalarının ses yalıtımı dert olmaktan çıkıyor. Hem zaman hemde yüksek maliyetten kurtulabilirisniz.
Yanmaz özelliği ve sertifikalı olması resmi kurumlarda ve bir çok alanda kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

akustik-labirent-sunger-3

Akustik Labirent Sünger Hakkında Daha Fazla Bilgi için: 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72